Eurokangas Oy

Ulvilan Kaihtimen tuotteet yhä enemmän osana sisustamista.


Eurokankaan ammattilaiset toteuttavat myös nyt kokonaisvaltaisia sisustuksen suunnitelmia, joissa eri kaihdin ratkaisut merkittävässä roolissa.

 

Eurokankaan asiantuntevat projektimyyjät ovat käytettävissäsi ja he toimivat arkkitehtien ja sisustussuunnittelijoiden kanssa kiinteässä yhteistyössä. Projektimyynnin kohteita ovat esimerkiksi hotellit, ravintolat, toimistot, sairaalat, päiväkodit, koulut ja palvelutalot.

 

 

 

Espoo Kauppakeskus Sello,
Leppävaarankatu 3-9, 02600 Espoo
044-759 2391 sello@eurokangas.fi
       
  Kauppakeskus Heikintori, 
Kauppamiehentie 1, 02100 Espoo
044-759 2351 tapiola@eurokangas.fi
       
  Anu Gröning, Avainasiakaspäällikkö
044-759 2386
anu.groning@eurokangas.fi

Pia Kallio, Projektimyyjä
050-359 1037
pia.kallio@eurokangas.fi

Krista Kuortti, Projektimyyjä
044-759 2961
krista.kuortti@eurokangas.fi

Kati Uusikauppila, Projektimyyjä
044-759 2257
kati.uusikauppila@eurokangas.fi

   
       

       
Helsinki Yliopistonkatu 5, 00100 Helsinki 044-759 2361 helsinki@eurokangas.fi
       
  Itäkeskus
Itäkatu 1-5 B 69, 00930 Helsinki
044-759 2171 itakeskus@eurokangas.fi
       
  Anu Gröning, Avainasiakaspäällikkö
044-759 2386
anu.groning@eurokangas.fi

Pia Kallio, Projektimyyjä
050-359 1037
pia.kallio@eurokangas.fi

Krista Kuortti, Projektimyyjä
044-759 2961
krista.kuortti@eurokangas.fi

Kati Uusikauppila, Projektimyyjä
044-759 2257
kati.uusikauppila@eurokangas.fi
   

       
Hämeenlinna Kauppakeskus Tavastila,
Eteläkatu 14, 13100 Hämeenlinna
044-759 2181 hameenlinna@eurokangas.fi
       
  Mari Pynnönen, Projektimyyjä
044-759 2928
mari.pynnonen@eurokangas.fi
   
       

       
Joensuu Kauppakatu 29, 80100 Joensuu 044-759 2131 joensuu@eurokangas.fi
       
  Minna Tiilikainen, Projektimyyjä
044-759 2086
minna.tiilikainen@eurokangas.fi
   
       

       
Jyväskylä Kolmikulma,
Puistokatu 2 B, 40100 Jyväskylä
044-759 2061 jyvaskyla@eurokangas.fi
       
  Outi Kuopio, Avainasiakaspäällikkö
044-759 2225
outi.kuopio@eurokangas.fi
   
       

       
Kajaani Veturitie 1, 87100 Kajaani 044-759 2051 kajaani@eurokangas.fi
       
  Leena Heikkinen, Projektimyyjä
044-256 9059
leena.heikkinen@eurokangas.fi
   
       

       
Kokkola Pitkänsillankatu 20, 67100 Kokkola 044-759 2111 kokkola@eurokangas.fi
       
  Kaija Niemi, Projektimyyjä
044-759 2275
kaija.niemi@eurokangas.fi
   
       

       
Kotka Kauppakeskus Pasaati,
Keskuskatu 10, 48100 Kotka
044-759 2031 kotka@eurokangas.fi
       
  Kaisa Tynkkynen, Projektimyyjä
044-759 2998
kaisa.tynkkynen@eurokangas.fi
   
       

       
Kouvola Kauppakeskus Manski,
Kauppalankatu 13, 45100 Kouvola
044-759 2041 kouvola@eurokangas.fi
       
  Kaisa Tynkkynen, Projektimyyjä
044-759 2998
kaisa.tynkkynen@eurokangas.fi
   
       

       
Kuopio Tulliportinkatu 36 , 70100 Kuopio 044-759 2081 kuopio@eurokangas.fi
       
  Minna Tiilikainen, Projektimyyjä
044-759 2086
minna.tiilikainen@eurokangas.fi
   
       

       
Lahti Kauppakeskus Syke, Kauppakatu 18, 15140 Lahti 044-759 2011 lahti@eurokangas.fi
       
  Leena Saul, Projektimyyjä
040-861 7531
leena.saul@eurokangas.fi
   
       

       
Lappeenranta Kauppakeskus Family Center,
Hyrymäenkatu 2, 53100 Lappeenranta
044-759 2191 lappeenranta@eurokangas.fi
       
  Kaisa Tynkkynen, Projektimyyjä
044-759 2998
kaisa.tynkkynen@eurokangas.fi
   
       

       
Lempäälä Ideaparkinkatu 4, 37570 Lempäälä 044-759 2341 ideapark@eurokangas.fi
       
  Outi Kuopio, Avainasiakaspäällikkö
044-759 2225
outi.kuopio@eurokangas.fi
   
       

       
Mikkeli Kauppakeskus Stella,
Maaherrankatu 13, 50100 Mikkeli
044-759 2241 mikkeli@eurokangas.fi
       
  Leena Saul, Projektimyyjä
040-861 7531
leena.saul@eurokangas.fi
   
       

       
Oulu Taka-Lyötyn aukio 4, 90140 Oulu 044-759 2151 oulu@eurokangas.fi
       
  Helena Rimpeläinen, Projektimyyjä
040-526 3408
helena.rimpelainen@eurokangas.fi
   
       

       
Pori Antinkatu 25, 28100 Pori 044-759 2091 pori@eurokangas.fi
       
  Mari Pynnönen, Projektimyyjä
044-759 2928
mari.pynnonen@eurokangas.fi 
   
       

       
Porvoo Kuninkaanportti, Ratsumestarinkatu 6, 06500 Porvoo 044-759 2371 porvoo@eurokangas.fi
       
  Anu Gröning, Avainasiakaspäällikkö
044-759 2386
anu.groning@eurokangas.fi

Pia Kallio, Projektimyyjä
050-359 1037
pia.kallio@eurokangas.fi

Krista Kuortti, Projektimyyjä
044-759 2961
krista.kuortti@eurokangas.fi

Kati Uusikauppila, Projektimyyjä
044-759 2257
kati.uusikauppila@eurokangas.fi
   
       

       
Riihimäki Hämeenkatu 48, 11100 Riihimäki 044-759 2021 riihimaki@eurokangas.fi
       
  Anu Gröning, Avainasiakaspäällikkö
044-759 2386
anu.groning@eurokangas.fi

Pia Kallio, Projektimyyjä
050-359 1037
pia.kallio@eurokangas.fi

Krista Kuortti, Projektimyyjä
044-759 2961
krista.kuortti@eurokangas.fi

Kati Uusikauppila, Projektimyyjä
044-759 2257
kati.uusikauppila@eurokangas.fi
   
       

       
Rovaniemi Vierustie 5, 96320 Rovaniemi 044-759 2161 rovaniemi@eurokangas.fi
       
  Liisa Karppinen, Projektimyyjä
044-585 8220
liisa.karppinen@eurokangas.fi
   
       

       
Salo Helsingintie 6, 24100 Salo 044-759 2331 salo@eurokangas.fi
       
  Laura Laurén, Projektimyyjä
044-759 2125
laura.lauren@eurokangas.fi 
   
       

       
Savonlinna Olavinkatu 54, 57100 Savonlinna 044-759 2101 savonlinna@eurokangas.fi
       
  Minna Tiilikainen, Projektimyyjä
044-759 2086
minna.tiilikainen@eurokangas.fi
   
       

       
Seinäjoki Kauppakeskus Lehtinen,
Puskantie 1, 60100 Seinäjoki
044-759 2271 seinajoki@eurokangas.fi
       
  Kaija Niemi, Projektimyyjä
044-759 2275
kaija.niemi@eurokangas.fi
   
       

       
Tampere Possijärvenkatu 1, 33400 Tampere 044-759 2211 lielahti@eurokangas.fi
       
  Hämeenkatu 23, 33200 Tampere 044-759 2221 tampere@eurokangas.fi
       
  Outi Kuopio, Avainasiakaspäällikkö
044-759 2225
outi.kuopio@eurokangas.fi

Mari Pynnönen, Projektimyyjä
044-759 2928
mari.pynnonen@eurokangas.fi 
   
       

       
Tornio Kauppakeskus Rajalla - På Gränsen,
Länsiranta 10, liikenro 2840, 95400 Tornio
044-759 2071 tornio@eurokangas.fi
       
  Liisa Karppinen, Projektimyyjä
044-585 8220
liisa.karppinen@eurokangas.fi 
   
       

       
Turku Wiklund 3.kerros, Kauppiaskatu 9, 20100 Turku 044-759 2121 turku@eurokangas.fi
       
  Laura Laurén, Projektimyyjä
044-759 2125
laura.lauren@eurokangas.fi 
   
       

       
Tuusula Moukarinkuja 4 C 3, 04300 Tuusula 044-759 2321 tuusula@eurokangas.fi
       
  Anu Gröning, Avainasiakaspäällikkö
044-759 2386
anu.groning@eurokangas.fi

Pia Kallio, Projektimyyjä
050-359 1037
pia.kallio@eurokangas.fi

Krista Kuortti, Projektimyyjä
044-759 2961
krista.kuortti@eurokangas.fi

Kati Uusikauppila, Projektimyyjä
044-759 2257
kati.uusikauppila@eurokangas.fi
   
       

       
Vaasa Tammipiha, Hietasaarenkatu 20, 65100 Vaasa 044-759 2201 vaasa@eurokangas.fi
       
  Kaija Niemi, Projektimyyjä
044-759 2275
kaija.niemi@eurokangas.fi 
   
       

       
Vantaa T1 Tammisto, Valimotie 29, 01510 Vantaa 044-759 2381 tammisto@eurokangas.fi
       
  Riihitontuntie 1, 01720 Vantaa 044-759 2251 varisto@eurokangas.fi
       
  Anu Gröning, Avainasiakaspäällikkö
044-759 2386
anu.groning@eurokangas.fi

Pia Kallio, Projektimyyjä
050-359 1037
pia.kallio@eurokangas.fi

Krista Kuortti, Projektimyyjä
044-759 2961
krista.kuortti@eurokangas.fi

Kati Uusikauppila, Projektimyyjä
044-759 2257
kati.uusikauppila@eurokangas.fi